INTENCJE MSZALNE: 1-31 X 2019 R
Październik 1, 2019Wtorek – 1 X 2019 r.
godz. 17.00 + rodzice Marta i Kazimierz Sobolewscy
Środa – 2 X 2019 r.
godz. 17.00 + Adam Krosta, rodzice Marta i Kazimierz Szustowscy i rodzeństwo: Dariusz, Emilia, Romana
Czwartek – 3 X 2019 r.
godz. 17.30 + Stefan, Jan, Bronisława Strzyż
Piątek – 4 X 2019 r.
godz. 17.00 o błogosławieństwo dla siostry Teodory Grudzińskiej
Sobota – 5 X 2019 r.
godz. 17.00 + Marianna, Tadeusz, Władysław, Remigiusz, Stanisław Trzęsiel
godz. 17.30 + Artur Nowakowski
Niedziela – 6 X 2019 r.
godz. 9.00 + Zygmunt Górski,
o błogosławieństwo Boże dla Wacława i Mirosławy Kwasiborskich w 50 r. ślubu
godz 10.30 + rodzice Stanisława i Józef Sarnowscy
Poniedziałek – 7 X 2019 r.
godz. 17.00 + Anna i Stanisław Przecioska
Wtorek – 8 X 2019 r.
godz. 17.00 + rodzice Karolina i Ryszard Biegalscy
Środa – 9 X 2019 r.
godz. 17.00 + Wojciech Kurpiewski
Czwartek – 10 X 2019 r.
godz. 17.00 + rodzice Józefa i Franciszek, bracia Jan, Sylwester, Józef, Stefan, bratowa Zofia
Śmiecińscy, rodzice Ewa i Józef Szulc
Piątek – 11 X 2019 r.
godz. 17.00 + Stefan Fader w 9 r. ś.
Sobota – 12 X 2019 r.
godz. 17.00 + Eugeniusz i Genowefa Ludwiczak i ich rodzice
Niedziela – 13 X 2019 r.
godz. 9.00 + Czesława i Wincenty Drozdowscy, Tadeusz Nawrocki i Jan Pawłowski
godz 10.30 + rodzice Podgórni
godz 12.00 + Ireneusz Żórawski w 5 r. ś.
Wtorek – 15 X 2019 r.
godz. 17.00 + Mariola Gregorowicz
Czwartek – 17 X 2019 r.
godz. 17.00 + Janina Stępkowska w 1 r. ś., Edward Stępkowski
Piątek – 18 X 2019 r.
godz. 17.00 + Józef Dobrzeniecki w 2 r. ś., Eugenia Dobrzeniecka w 2 r. ś., Wiktoria, Antoni Tomporowscy
Sobota – 19 X 2019 r.
godz. 17.00 + rodzice Żmuda i rodzice Szymańscy
Niedziela – 20 X 2019 r.
godz. 9.00 o błogosławieństwo Boże dla Ewy i Krzysztofa Żyznowskich w 4o r. ślubu
godz 10.30 + Albina i Edmund, Czesława Jezierscy
Poniedziałek – 21 X 2019 r.
godz. 17.00 o błogosławieństwo Boże dla Macieja Wasielewskiego w 18 r. u.
Wtorek – 22 X 2019 r.
godz. 17.00 + Tadeusz Kozłowski w 2 r. ś.
Środa – 23 X 2019 r.
godz. 17.00 + Dariusz Szustowski w 3 r. ś.
Czwartek – 24 X 2019 r.
godz. 17.00 + Wojciech Kurpiewski
Piątek – 25 X 2019 r.
godz. 17.00 + Marianna, Czesław Pawłowscy
Sobota – 26 X 2019 r.
godz. 17.00 + Waldemar Tokarski w 22 r. ś.
Niedziela – 27 X 2019 r.
godz. 9.00 + Grzegorz Uznański, Bronisław Lewandowski
godz 10.30 + rodzice Jan i Sabina Rogowscy
Categorised in: Intencje mszalne
This post was written by new_user
Comments are closed here.