Archiwa tagu: jubileusze małżeńskie

XXVI niedziela zwykła 2012

  1. „Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu by było lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze”. Te słowa Chrystusa, potraktujmy jako ostrzeżenie, gdy przyjdzie na nas pokusa sprowadzenia kogoś na bezdroża.
  2. Dziś na sumie Jubileusze Małżeńskie – wszystkim jubilatom życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia, radości z dzieci i wnuków.
  3. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na spłatę kredytu.
  4. Dziś po sumie spotkanie Rady Duszpasterskiej i Rady Gospodarczej.
  5. Rozpoczynamy od jutra miesiąc modlitwy różańcowej. Odmawiajmy różaniec indywidualnie i w rodzinach. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe o godzinie 16.30, a Msza św. o godzinie 17.00. W poniedziałek kl. I i II SP i kl. I Gimnazjum, we wtorek kl. III i IV SP i II Gimnazjum, w środę kl. V i VI SP i III Gimnazjum. Pozostałe dni mieszkańcy wiosek wg ustalonego grafiku.
  6. We wtorek nabożeństwo do św. Anny.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.00 spotkanie młodzieży klas III gimnazjum przygotowującej się do bierzmowania.
  8. Od 2 października rozpoczyna się w świetlicy Parafialnej douczanie z matematyki i fizyki dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Zajęcia będą się odbywać: we wtorki od godz. 15.00 do 17.00 i w czwartki od 15.00 do 17.00. Udział w tych zajęciach jest bezpłatny.
  9. W następną niedzielę o godz. 9.00 spotkanie dzieci klas II przygotowujących się do I Komunii.
  10. Zachęcam do czytania nowego tygodnika Gość Niedzielny, są do kupienia Kalendarze Rolników w cenie 24 zł.

Czytaj dalej