Archiwa tagu: życzenia

Narodzenie Pańskie

„Chwała na wysokości Bogu – a na ziemi pokój ludziom dobrej woli!”

Tymi słowami dobrze nam znanej kolędy życzę z całego serca moim Drogim Parafianom i wszystkim Gościom Bożej radości, miłości i pokoju płynących z radosnego faktu narodzenia Syna Bożego. Niech Dzieciątko Jezus hojnie obdarza Was wszelkimi potrzebnymi darami i obfitym błogosławieństwem.
SZCZĘŚĆ BOŻE!

Dziękuję tym mieszkańcom Rumoki, którzy dekorowali kościół. Dziękuję p. Ryszardowi Jankowskiemu za choinki, Marioli Kujawie za projekt banera.

076

Życzenia na Boże Narodzenie 2010

„Dziś narodził się nam Zbawiciel”. Przyszedł po to, aby przywrócić naszą więź z Bogiem. Ta Dobra Nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję także w nasze współczesne serca, w czasie, kiedy tak wielu ludzi pogrążonych jest w nocy beznadziejności, zwątpienia i lęku o przyszłość. Pełni wiary i radości świętujemy więc ten szczególny czas Bożego Nawiedzenia. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi ze sobą Boży Syn pod nasze dachy, w nasze rodziny i serce każdego z nas. Niech ta Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania i na całą naszą, nieraz trudną codzienność.

Czytaj dalej

098

Życzenia na Wielkanoc 2009

Dzieląc się prawdą, że Chrystus Zmartwychwstał, pragnę przekazać Wam Drodzy Parafianie i mili Goście serdeczne życzenia wielkanocne. Święta, które przeżywamy uświadamiają nam prawdę o obecności kochającego Boga pośród nas. Chrystus, który wyprowadził nas z niewoli grzechu, szczególnie w tym czasie ukazuje nam prawdę o Zmartwychwstaniu jako przejściu do życia i zwycięstwie nad śmiercią. Niech Zmartwychwstały Jezus błogosławi Wam we wszystkich sprawach życia, darzy zdrowiem i pokojem, dodaje sił w rozwiązywaniu trudności i problemów. Niech Jego zwycięska miłość napełnia serca Wasze i owocuje w czynienie dobra.

Proboszcz

Czytaj dalej

Życzenia na Boże Narodzenie

Jest taki dzień – jeden w całym roku, na który od ponad dwóch tysiącleci czekało i ciągle z tym samym utęsknieniem czeka wiele milionów ludzi na ziemi. To dzień wyjątkowego święta, które w sercach ludzkich znajduje najbardziej uprzywilejowane miejsce, bo przypomina zdumiewającą człowieka prawdę, że Bóg – przychodzi w pokorze, ubóstwie i cichości Betlejemskiej Nocy, by prawdziwie stać się jednym z nas.
Wspominając to wielkie Misterium Wcielenia i wejścia Boga w człowieczy los, pragnę życzyć Wam Parafianie i Mili Goście, aby Nowonarodzony Jezus, źródło miłości i pokoju, ubogacił Was wszystkich swoją prawdą i mocą oraz hojnie pomnożył w Was skarby wiary, nadziei i miłości.
Życzę, by obdarzył Was głęboką radością, przemieniającą całe Wasze życie, by blask Betlejemskiej Gwiazdy i Światłość, którą jest On sam, pewnie oświecały wszystkie drogi Waszej codzienności.

Ks. Janusz Rumiński