Archiwa tagu: ognisko

XII Niedziela Zwykła 2015

1. Dziś o godz. 16.00 spotkanie Rad Parafialnych i Sołtysów. Spotkanie dotyczy przygotowania do peregrynacji Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii.
2. We wtorek będziemy obchodzić Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie o naszych ojcach, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
3. W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
4. W piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci szkolne oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji miejscowych szkół, zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną w niedziele o godz. 9.00. Spowiedź z okazji zakończenia roku szkolnego, w tym tygodniu od 17.30.
5. W następną sobotę zapraszam od godz. 16.00 na ognisko dla całych rodzin. Proszę o przyniesienie ciasta, napojów.
6. Od następnej soboty, w każdą sobotę o godz. 20.30 będziemy gromadzili się na Apelu Jasnogórskim przygotowując się w ten sposób do przybycia Matki Bożej Jasnogórskiej w znaku Cudownego Obrazu Maryi do naszej parafii.
7. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.00 będziemy gościć w naszej parafii Chór Victoria z Ciechanowa, który będzie miał oprawę Mszy św. i koncert po Mszy. Zapraszam wszystkich.
8. Na potrzeby parafii została złożona ofiara anonimowa 100zł. Za ofiarę Bóg zapłać.
9. Związek małżeński zamierzają zawrzeć Arkadiusz Grądziel z Ujazdówka i Patrycja Żyznowska z Gumowa zapowiedź druga, Sebastian Uznański z Rydzewa i Dorota Wyszczelska z Ciemniewa zapowiedź druga, Paweł Tokarski z Rydzewa i Aneta Kubuj z Warszawy zapowiedź pierwsza, Piotr Przeradzki z Bregina i Sylwia Wodzyńska z Rumoki zapowiedź pierwsza.
10. Zachęcam do czytania nowego tygodnika Gość Niedzielny i Małego Gościa.

Czytaj dalej

077

Parafialne ognisko

W sobotni wieczór, 6 września 2008 roku, odbyło się, drugie w tym roku, ognisko, związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym.
Licznie przybyli mieszkańcy, którzy radośnie i przyjemnie spędzali czas przy muzyce, śpiewie i tańcu.
Atrakcją było, jak zwykle, pieczenie kiełbasek. Płomień unosił się do nieba – na Chwałę Panu – a woń dymu rozchodziła się wokoło.
Z przyjemnością można było obserwować integrujących się parafian, którzy tego wieczoru dołączali do wspólnoty.
Dziękuję Akcji Katolickiej, Radzie Duszpasterskiej, Rodzicom, którzy zorganizowali i uczestniczyli w ognisku. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Proboszcz

Czytaj dalej