Archiwa tagu: koncert moja rodzina

1 (33)

VI Niedziela Wielkanocy 2015

  1. Dziś – szósta niedziela Wielkanocy, która uświadamia nam że Pan Jezus chce włączyć do Kościoła także pogan. Dla pozyskania ich dla Chrystusa duże znaczenie ma nasza miłość wzajemna i jedność.
  2. Dziś w naszej parafii gościmy zespół Moja Rodzina z Glinojecka, który na każdej Mszy św. będzie miał oprawę, muzyczną oraz rodzina p. Wiśniewskich będzie bawał świadectwo swej wiary. Po sumie odbędzie się Koncert dziękczynny za kanonizację św. Jana Pawła II – patrona rodzin, na który zapraszam wszystkich. Cała Rodzina Wiśniewskich będzie reprezentować nasz kraj na Światowych Dniach Rodziny w Filadelfii i będzie dawać świadectwo. Można też nabyć płyty wspierając wyjazd tej rodziny. Ofiary, które będziemy składać do puszek przeznaczone są na zorganizowanie koncertu.
  3. Nabożeństwo majowe dziś o godz. 12.00, natomiast w pozostałe dni tygodnia po Mszy Świętej wieczornej.
  4. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zajmująca miejsce siódmej niedzieli Wielkanocy.
  5. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 spotkani Rady Parafialnej, Gospodarczej i sołtysów w związku z przygotowaniem peregrynacji Obrazu M B Częstochowskiej w naszej parafii.
  6. Za tydzień będziemy zbierać do puszek ofiary na pomoc poszkodowanym w Nepalu.
  7. Za tydzień o godz. 19.00 w kościele św. Jana Pawła II w Ciechanowie odbędzie się III Między parafialny Koncert Pieśni Maryjnej.
  8. W tym tygodniu na cele parafialne wpłynęła ofiara anonimowa 150zł. Za ofiarę Bóg zapłać.
  9. Zachęcam do czytania nowego tygodnika Gość Niedzielny.

Czytaj dalej