Niedziela – 29.12.2019
29 grudnia, 2019- W piątek – Pierwszy Piątek Miesiąca – Adoracja o 16.30.
- W Trzech Króli o 11.30 przed remizą formuje się ORSZAK TRZECH KRÓLI. W procesji udajemy się do kościoła. A po Mszy Św. poczęstunek w remizie. Zapraszamy dzieci komunijne. Od godz. 9.00 panie przyjmują ciasto.
- 12 stycznia w Chotumiu o 10.15 będą wystawiane Jasełka przez dzieci ze Szkoły z Chotumia, a w Sulerzyżu będą Jasełka po Sumie wystawiane przez rodziny z Glinojecka.
- „Gość Niedzielny” – Świąteczny 10 zł.
Plan Kolędy w r. 2020.
Czwartek 02.01. – Budy Rumockie
Sobota 04.01. – Wólka Rydzewska
Wtorek 07.01. – Rutki Borki
Środa 08.01. – Baraki Chotumskie
Czwartek 09.01. – Rumoka
Piątek 10.01. – Nowa Wieś
Sobota 11.01. – Kanigówek
Na Kolędę przygotowujemy : Krzyż, świece, wodę święconą,kropidło, Pismo Św.
Dzieci niech przygotują obrazki z Mszy niedzielnych, zeszyt do religii. Modlimy się wspólnie w rodzinie, a nie tylko sam ksiądz.
Pojazd proszę na godz. 9.00.
Ustaliliśmy z Radą Parafialną,że ofiary na kościół w tym roku będą przeznaczone na remont Domu Parafialnego. To jest sprawa pilna,bo ona wiąże się z projektem Unijnym, do którego przystąpiła nasza parafia.
Categorised in: Aktualności, Ogłoszenia parafialne
This post was written by new_user
Comments are closed here.