XXI Niedziela Zwykła 2015

  1. Dziś – dwudziesta pierwsza niedziela w ciągu roku. Nasza obecność w świątyni świadczy o tym, że pragniemy służyć Bogu i na zawsze pozostać przy Chrystusie, który ma słowa życia wiecznego i za umiłowany przez siebie Kościół wydał samego siebie, przez co pouczył nas, jaka powinna być miłość małżonków.
  2. W środę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msza Święta w naszym kościele parafialnym o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy parafian i gości na modlitwę w tym dniu poświęconym Maryi, która od przeszło sześciuset lat króluje w jasnogórskim sanktuarium i otacza swoją matczyną opieką naszą Ojczyznę. Byłby to piękny gest z naszej strony, gdybyśmy w środę przed tron naszej Matki i Królowej zanieśli modlitwę w intencji nawiedzenia Jej wizerunku w naszej parafii.
  3. W każdą sobotę o godz. 20.30 zapraszam na Apelu Jasnogórskim przygotowujący do przybycia Matki Bożej Jasnogórskiej w znaku Cudownego Obrazu Maryi do naszej parafii.
  4. W następną niedzielę na każdej Mszy Św. siostra Teodora będzie mówić świadectwo o misjach i zbierać pieniądze na misje.
  5. W następną niedzielę po sumie o godz. 13.00 spotkanie asysty procesyjnej i osób zaangażowanych w przywitanie obrazu Pani Jasnogórskiej w naszej parafii. Proszę z każdego Koła Żywego Różańca o dwie osoby do niesienia różańca podczas procesji.
  6. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Artur Szuliński z Żochów i Ilona Kaczmarczyk z Gumowa zapowiedź pierwsza.
  7. Zachęcam do czytania nowego tygodnika Gość Niedzielny.

INTENCJE MSZALNE: 24 – 30 VIII 2015 r.

Poniedziałek godz. 18.00 

godz. 18.00 + Jana Niszczotę ucz. pog.

godz. 18.30 O błogo. Boże, zdrowie dla Iwony.

Wtorek godz. 18.00 

+ Mariannę Sieradzką, Stanisława Konarskiego, Stanisławę, Henryka, Kazimierza Jaworskich, Krystynę Drejko, Dietera Orzessko, Rodzinę Konarskich i Puchalskich.

Środa godz. 18.00

W int KŻR z Sulerzyża.

Czwartek godz. 18.00

+ Justynę Zbirowską int od kolegów z wojska

Piątek godz. 18.00

+ Helenę i Jana Mańkowskich w r. ś.

Sobota  

godz. 17.30 + Jana i Mariannę Kaczorek.

godz. 18.00 + Rodziców Adamkowskich i Wojciechowskich, Danielę Żakiewicz.

godz. 18.30 + Jerzego Rzeczkowskiego w 20 r. ś i Mieczysława Rzeczkowskiego.

Niedziela

godz. 9.00 + Wiktorię Szczygielską w 3 r. ś.

godz. 10.30  + Rodziców Potyrała i Adama Lewandowskiego

godz. 12.00  W int. Parafii

 

Dodaj komentarz