XVI Niedziela Zwykła 2015

  1. Dziś – szesnasta niedziela w ciągu roku. Ewangelia tej niedzieli ukazała nam troskę Pana Jezusa o Jego uczniów, zmęczonych wykonywaniem zleconej im przez Niego misji. Pan Jezus jako dobry Pasterz troszczy się również o nas. Niech ta prawda towarzyszy nam zarówno w czasie pracy jak i odpoczynku.
  2. Dziś – po każdej Mszy Świętej na parkingu obok kościoła odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. MIVA Polska zachęca kierowców i właścicieli pojazdów do złożenia ofiary – jeśli to możliwe, w wysokości jednego grosza za każdy przejechany kilometr – na zakup środków transportu dla misjonarzy
  3. W każdą sobotę o godz. 20.30 gromadzimy się na Apelu Jasnogórskim przygotowując się w ten sposób do przybycia Matki Bożej Jasnogórskiej w znaku Cudownego Obrazu Maryi do naszej parafii.
  4. Za tydzień – siedemnasta niedziela w ciągu roku, a zarazem dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom z uwagi na przypadające tego dnia wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny. W naszej parafii odpust ku czci św. Anny Patronki naszego kościoła. Suma odpustowa o godz. 12.00. Zapraszam wszystkich.
  5. W tym dniu będą zbierane ofiary do puszek na paczki dla dzieci z naszej parafii.
  6. W tym roku wieniec dożynkowy przygotują mieszkańcy Sulerzyża.
  7. Zachęcam do zapisywania się na pieszą i duchową pielgrzymkę z Płocka do Częstochowy.
  8. Zachęcam do czytania nowego tygodnika Gość Niedzielny.

INTENCJE MSZALNE: 20  – 26 VII 2015 r.

Poniedziałek godz. 18.00

+ Czesława Pawłowskiego – imieninowa

Wtorek godz. 18.00

+ Annę Turalską ucz. pog

Środa godz. 18.00

+ Romana Tabakę

Czwartek godz. 18.00

+ Romana, Kazimierza, Wacława Brulińskich i Urszulę Sienkiewicz

Piątek godz. 18.00

+ Wiktorię i Karola Dzierżawiec

Sobota  

godz. 11.00  O błogo. Boże, zdrowie i opiekę dla Anny Niszczota w 90 r. urodzin.

godz. 17.00  + Rodziców Zofię i Stanisława Grudzińskich

godz. 18.30  Ślub: Karolina Suwińska i Daniel Wardziński ( Chotum)

Niedziela

godz. 9.00  + Wincenetgo, Feliksę Przybysz, Kazimierza i Czesławę Mysiakowskich, Jana Mysiakowskiego .

godz. 10.30  + Karolina Tomczykowska ucz. pog.

godz. 12.00  W int. Parafii

Dodaj komentarz