006

Odpust Świętego Mikołaja 2009

W dniach od 4 do 6 grudnia w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Adwentowe, które prowadził ksiądz Bogdan Pawłowski. Na zakończenie rekolekcji tradycyjnie odbył się Odpust ku czci świętego Mikołaja- patrona naszej parafii. Nie mogło zabraknąć Mikołaja, który by rozdawał prezenty najmłodszym naszym parafianom.
O godzinie 9.00 dwaj Mikołaje ciągnąc wózek z prezentami weszli do kościoła przy zaskoczeniu dzieci i dorosłych. Mikołaje rozdali cukierki dzieciom na początku Mszy świętej, a po skończonej Mszy świętej odbyło się rozdawanie paczek.
Dziękuję wszystkim parafianom i gościom za uczestniczenie w rekolekcjach, spowiedź i przyjętą Komunie świętą. Życzę nam wszystkim, aby Święty Mikołaj patron naszej parafii wypraszał dla nas wszystkich potrzebne dary łaski i błogosławieństwo Boże. Szczególnie w Roku Jubileuszowym 2010, kiedy parafia będzie obchodzić 600 lecie powstania.

Ksiądz proboszcz


Dodaj komentarz