029

Boże Narodzenie 2009

„Dziś narodził się nam Zbawiciel”. Ta Dobra Nowina przynosi radość ludziom wszystkich czasów. Dodaje otuchy i wlewa nadzieję w serca, dziś, kiedy tak wielu ludzi jest pogrążonych w zwątpieniu i lęku o przyszłość, a my, ufający Bogu, pełni wiary i radości świętujemy ten szczególny czas Bożego Narodzenia. Niech święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i miłości, którą przynosi Boży Syn w nasze rodziny i serca każdego z nas. Niech Boża radość i miłość przedłuża się na kolejne dni naszego świętowania.

   Rok 2010, który rozpoczniemy za kilka dni, jest w naszej wspólnocie w Sulerzyżu, Rokiem Jubileuszu 600 – lecia istnienia parafii pw. świętego Mikołaja. To szczególny rok, pełen łask i Bożego Miłosierdzia. Zachęcam Was wszystkich do pełnego włączania się w Obchody Jubileuszowe, zachęcam całe Rodziny naszej Parafii, by czynnie uczestniczyły w ważnych wydarzeniach, które wspólnie będziemy przeżywać.

ROK JUBILEUSZU UWAŻAM ZA OTWARTY, dokonałem go w dniu 25 XII 2009 roku podczas Mszy Świętej Pasterskiej.

Życzę wszystkim moim Parafianom oraz Gościom, by rok 2010 był dla nas szczególnie owocny w pogłębianiu wiary, by dosięgnął głębi naszych serc, ożywił je, pozostawiając trwały ślad.


 

Dodaj komentarz