100_7037

Kolędnicy misyjni

W dniu 27 grudnia 2008 roku w naszej parafii odbywało się kolędowanie misyjne. Dzieci z ogniska misyjnego przeszły z kolędą przez dwie wioski.
Pierwsza grupa kolędników Anna Bielska, Joanna Cichocka, Patryk Cichocki, Magdalena Muzińska pod opieką pani Grażyny Kowalskiej odwiedziła mieszkańców wsi Ościsłowo.
Druga grupa kolędników Marcin Brzezicki, Kamil Gregorowicz, Dominik Lazarski, Angelika Stępińska, Katarzyna Strzeszewska pod opieką pani Bogumiły Bielskiej i pani Bożeny Załuska odwiedziła mieszkańców Kolonii Ościsłowo i wsi Kanigówek.
Zebrane w tym roku ofiary przeznaczone są na pomoc dzieciom z Papui Nowej Gwinei oraz wsparcie pracy misyjnej siostry Teodory Grudzińskiej, misjonarki w Kamerunie pochodzącej z Ościsłowa.
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy z życzliwością przyjęli małych kolędników w swoich domach, które z zaangażowaniem podjęły trud wędrówki, aby pomóc swoim rówieśnikom z Papui Nowej Gwinei i Kamerunu oraz wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji kolędników misyjnych.

Grażyna Kowalska


Dodaj komentarz